-1C° Duga Resa

-2C° Ogulin

-1C° Ozalj

-2C° Slunj

Korana nije doputovala u Žakanje, Vojnić ’95 upisao domaću pobjedu nad Barilovićem

Neodigrana utakmica u Žakanju trebala bi biti registrirana pobjedom Croatije ’78 rezultatom 3:0 bez borbe.

Dvadeset i prvo kolo Prve županijske nogometne lige obilježio je nedolazak Korane na utakmicu u Žakanje i domaća pobjeda Vojnića ’95 nad Barilovićem.

Momčad s Turnja trebala je danas gostovati kod lidera lige Croatije ’78, no nije doputovala na susret. Nakon očitovanja iz gostujućeg tabora, za očekivati je da dvoboj bude registriran rezultatom 3:0 bez borbe za Žakanjce. Vojnićani su očekivano na svom terenu s 3:1 slavili nad pretposljednjim Barilovićem i privremeno se primakli Croatiji ’78 na dva boda zaostatka.

Vatrogasac je u Gornjem Mekušju dugo lomio otpor posljednjeplasiranih Rečičaka. Na odmor se otišlo bez pogodaka, no ‘zeleno-bijeli’ su u nastavku ipak uspjeli tri puta pronaći put do mreže Mladosti za sigurnih 3:0 i nova tri boda. Isti se scenarij zbio u Ogulinu, gdje je domaćin s tri pogotka u drugom poluvremenu slavio nad Ilovcem i produbio krizu u redovima ‘kanarinaca’, koji su u zadnjih pet kola osvojili samo jedan bod. A, zanimljivo, identičan je tijek imala i utakmica u Draganiću, gdje su domaći nadigrali Zrinskog iz Ozlja rezultatom 3:0, također s tri gola u drugih 45 minuta.

Šišljavić slavio u Zvečaju, novigradska Dobra uzela puni plijen u Brežanima

Vodeći dvojac Druge županijske lige, Oštarije i Cetingrad, bio je slobodan u današnjem 17. kolu, no zadržao je identičnu bodovnu prednost pred trećeplasiranim Frankopanom, koji je kod kuće s 2:0 poražen od novigradske Dobre. Uspješan gost bio je i posljednjeplasirani Šišljavić, koji je do svoje druge ovosezonske pobjede došao u Zvečaju slavljem nad domaćom Mrežnicom 3:1. Kupa i Plaški su u Donjem Mekušju odigrali neodlučeno 2:2, a dvoboj Petrove Gore i Dobre iz Svetog Petra je odgođen.