U Vojniću je opljačkana starica (82), ukradeni su joj dokumenti i novac, a u Ozlju Karlovčanin je ostao bez prikolice. Obje krađe teške su više tisuća kuna.
A da zima stiže, dokazuje i krađa drva u Banjskom Selu. Tamo je posječena šuma u vlasništvu 55-godišnjaka, a šteta je 10 tisuća kuna.