Radio Mrežnica
Podijeli

Laburisti patronaži donirali klupe,stolove…

– S obzirom da želimo upozoriti koliko je od važnosti imati patronažne sestre i koliko je važno ono što one rade za našu zajednicu, a s obzirom i da smo jedna od najstarijih populacija u županiji i da odumiremo, izuzetno je važno da se za one najmanje nađe nešto takvo. Pogotovo zato što je zdravstvo u dosta teškom stanju, rekla je Kirinić.

Da će donacija Patronažnoj službi itekako dobro doći potvrdila je i patronažna sestra Jasmina Mikan.

– Značaj ove donacije je višetruki zato što osim što se sve može upotrijebiti za samu grupu potpore dojenja, moći će se koristiti i za naše brojne javno-zdravstvene akcije. Prva koja slijedi je Dan šećerne bolesti, ali bit će i za Svibanjske zdravstvene dane, ZdravKu kao i za sve ostale akcije koristit ćemo sav ovaj materijal.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više