-2C° Ogulin

-2C° Ozalj

-2C° Slunj

Sport KICKBOXING Podijeli

Lara Mihalić dohvatila četvrtfinale Europskog prvenstva i izborila plasman na Europske igre

Iako nije osvojila medalju, Karlovčanka je ispunila osnovni cilj i plasirala se među osam najboljih natjecateljica u svojoj kategoriji.

Iako nije uspjela osvojili odličje, Lara Mihalić, članica karlovačkog Tigra, zadovoljna se vratila s Europskog prvenstva u kickboxingu održanog u turskoj Antalyji. Ulaskom u četvrtfinale izborila je nastup na Europskim igrama i ostvarila zacrtani cilj.

Mihalić je u Turskoj nastupila u sastavu hrvatske reprezentacije u point fightingu u kategoriji do 70 kg. Obzirom je to kategorija koja će biti zastupljena i na Europskim igrama, osnovni cilj bio je plasirati se među osam najboljih natjecateljica. U osmini finala Karlovčanka je rezultatom 14:8 deklasirala reprezentativku Velike Britanije Macy Wood i tom pobjedom ispunila cilj, a u četvrtfinalu je poražena od Slovenke Tine Baloh sa 16:6.

Leon Mušnjak, Matej Medved i Marko Mikšić nastupit će u predborbama glavnog meča na velikoj WAKO Pro priredbi koja će se u Cetinju u Crnoj Gori održati 24. i 25. studenog.

‘Plavo-bijeli’ u nedjelju putuju na pripreme u Medulin, nastupit će na tamošnjem međunarodnom turniru