-1C° Ogulin

-0C° Ozalj

-1C° Slunj

Sport KICKBOXING Podijeli

Lara Mihalić i Leon Mušnjak zlatni na Europskom kupu, Puljak i Medved srebrni, Spasojević uzela broncu

Najuspješnija karlovačka predstavnica bila je Mihalić, koja je osvojila zlatne medalje u point fightingu u seniorskoj i juniorskoj konkurenciji.

Tri zlatne, dvije srebrne i brončanu medalju osvojili su karlovački ‘tigrovi’ na Europskom kupu Karlovac Open 2022. održanom proteklog vikenda u gradu na četiri rijeke.

Najuspješnija karlovačka predstavnica bila je Lara Mihalić, koja se okitila s dva zlatna odličja. U point fightingu, u kategoriji seniorki do 70 kg, u polufinalu je pobijedila Hani Pačalat iz pazinskog Minotaura, a u finalu Talijanku Domenicu Angelino. U istoj težinskoj kategoriji u konkurenciji juniorki u polufinalu je slavila nad Mađaricom Dorinom Csullog, a potom u finalu nad Njemicom Jule Strietzel. Na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja popeo se i Leon Mušnjak, koji je u low kicku u kategoriji mlađih juniora do 67 kg, koji je u finalu bio bolji od jedinog protivnika Nedima Malkoča iz Bosne i Hercegovine.

Roka Puljak osvojila je srebro u point fightingu za juniorke do 60 kg. U četvrtfinalu je savladala Martinu Grabar iz pulskog Planet Sporta, u polufinalu Emu Hamulić iz Bosne i Hercegovine, no u finalu je bolja od nje bila Mađarica Katrin Violett Haider. Isti put do srebrnog odličja imao je Matej Medved u low kicku za starije juniore do 75 kg, koji je u četvrtfinalu bio bolji od Vladislava Manuceareana iz Moldavije, u polufinalu od Marka Leba iz Bosne i Hercegovine, a u finalu upisao poraz od Roka Benića iz Svetog Mateja iz Viškova.

Luna Spasojević dohvatila je broncu u point fightingu za seniorke do 55 kg porazom u polufinalu od Antonele Cesarec iz Krapine.

‘Školarke’ u prvoj pripremnoj utakmici uvjerljivo poražene od Udarnika, odigrale bolje nego što to rezultat sugerira