1C° Slunj

Sport ATLETIKA Podijeli

Lea Novković i Bruno Belčić šestoplasirani na međunarodnom mitingu u Zagrebu

Novković je nastupila u utrci na 100, a Belčić na 1000 metara.

Lea Novković i Bruno Belčić, članovi Atletskog kluba Karlovac, osvojili su šesta mjesta na međunarodnom mitingu Dinamo-Zrinjevac održanom danas u Zagrebu.

Novković je 6. mjesto osvojila u utrci na 100 metara za žene, u konkurenciji 15 atletičarki, s rezultatom 12.81, a njena klupska kolegica Irina Vidiček Ljubojević u istoj je utrci bila osma s rezultatom 13.34. Belčić je do šeste pozicije dotrčao u utrci na 1000 metara, u konkurenciji 17 atletičara, s rezultatom 2:29.94, a nešto manje od petnaest sekundi iza njega u cilj je utrčao mlađi brat Matko, koji je osvojio 12. mjesto.

Hrvoje Neralić zauzeo je 8. mjesto kod muških na 400 metara s vremenom 51.27, u konkurenciji 16 trkača, a na istoj dionici kod žena, među 10 atletičarki, Ida Nikolić bila je osma, a Ana Mikšić deveta. Franjo Špišić je u konkurenciji 27 atletičara na 100 metara bio dvanaesti s rezultatom 11.81, Hela Rakamarić je u utrci žena na 800 metara, u konkurenciji 22 trkačice, zauzela 18. mjesto.

Novi pripremni poraz ‘školarki’ od Udarnika, Velikogoričanke večeras realizatorski bolje raspoložene