8C° Ogulin

4C° Ozalj

6C° Slunj

Sport STOLNI TENIS Podijeli

Leeloo Vukelja i Leon Benković zlatni u Stubičkim Toplicama, Dugorešani osvojili još četiri bronce

Brončane medalje osvojili su Zvonimir Kramarić, Nino Milčić, Leeloo Vukelja i Leni Milčić.

Dvije zlatne i četiri brončane medalje osvojili su mladi članovi Stolnoteniskog kluba Aquaestil na 50. Kupu Stubice održanom proteklog vikenda u Stubičkim Toplicama.

Najuspješniji su bili Leeloo Vukelja i Leon Benković u konkurenciji najmlađih kadetkinja i kadeta, koji su se okitili zlatnim odličjima. Vukelja je u polufinalu pobijedila Viktoriju Slaković iz Jaske s 3:0, a potom u finalu istim rezultatom u setovima još jednu Jaskanku Ivonu Ciban. Benković je u polufinalu s 3:0 bio bolji od Lovre Horvata iz Samobora, a u finalu je s 3:1 slavio nad Nikolom Jurićem iz Marathona.

Brončane medalje osvojili su kod mlađih kadeta Zvonimir Kramarić i Nino Milčić, kod mlađih kadetkinja Leeloo Vukelja, a kod najmlađih kadeta Leni Milčić.

Sljedećeg vikenda mlade snage dugoreškog kluba nastupaju na Memorijanom turniru ‘Đuro Dubenik’ u Dugom Selu.