Radio Mrežnica
Podijeli

Mandić: Odgovorio sam već na sva pitanja

Naime, ne samo da je gradonačelnik odgovorio nezavisnom gradskom vijećniku već je i najavio kako će upravo ova tema, ukoliko se predsjednica Gradskog vijeća Marijana Tomičić složi, biti dijelom sljedeće sjednice Gradskog vijeća.

Mandićevo priopćenje donosimo u cijelosti:

"Smatram da smo odgovorili na sva pitanja gradskog vijećnika Davora Petračića dosadašnjim priopćenjem i medijskim istupom.

S obzirom da gradski vijećnik nije zadovoljan našim odogovorm predložit ću predsjednici Gradskog vijeća Marijani Tomičić da se na sljedećoj Gradskog vijeća održi tematska točka na temu komunalne naknade.

Osim tematske točke osobno pozivam gradskog vijećnika Davora Petračića da dođe u Gradsku upravu, u terminu koji mu odogovara, te da ga naše službe upute detaljnije i razjasne sve spomenute nejasnoće."

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više