Naime, ne samo da je gradonačelnik odgovorio nezavisnom gradskom vijećniku već je i najavio kako će upravo ova tema, ukoliko se predsjednica Gradskog vijeća Marijana Tomičić složi, biti dijelom sljedeće sjednice Gradskog vijeća.
Mandićevo priopćenje donosimo u cijelosti:
"Smatram da smo odgovorili na sva pitanja gradskog vijećnika Davora Petračića dosadašnjim priopćenjem i medijskim istupom.
S obzirom da gradski vijećnik nije zadovoljan našim odogovorm predložit ću predsjednici Gradskog vijeća Marijani Tomičić da se na sljedećoj Gradskog vijeća održi tematska točka na temu komunalne naknade.
Osim tematske točke osobno pozivam gradskog vijećnika Davora Petračića da dođe u Gradsku upravu, u terminu koji mu odogovara, te da ga naše službe upute detaljnije i razjasne sve spomenute nejasnoće."