20C° Ozalj

20C° Slunj

Sport PARA TAEKWONDO Podijeli

Mihael Močilac zlatni na 2. Infodom Para Taekwondo Openu u Zagrebu, Popovački i Biber brončane

Spomenuto natjecanje jedno je od kriterijskih za nastup na ovogodišnjem Europskom prvenstvu.

Para tekvandoisti karlovačke Prane osvojili su zlatnu i dvije brončane medalje na 2. Infodom Para Taekwondo Openu održanom jučer u Zagrebu, jednom od kriterijskih turnira za nastup na ovogodišnjem Europskom prvenstvu.

Najuspješniji je bio Mihael Močilac u kategoriji P-30-M (do 15 godina), koji se okitio zlatnim odličjem u konkurenciji još jednog natjecatelja. U kategoriji P-20-F (15-30 godina), u kojoj je bilo šest natjecateljica, Josipa Popovački i Veronika Biber osvojile su brončane medalje.

Željka Tomaš je u istoj kategoriji bila četvrta, dok je Marko Skender u kategoriji P-20-M (15-30 godina) zauzeo 5. mjesto u konkurenciji osam natjecatelja.