25C° Duga Resa

25C° Ogulin

25C° Ozalj

24C° Slunj

Bologna je s igračem manje uspjela izjednačila u 74. minuti golom Muse Juwara, a tri minute kasnije i Inter je ostao s igračem manje. Gosti su u 80. minuti došli do potpunog preokreta golom Muse Barowa Nevjerojatan poraz Intera! Imali igrača više, Martinez promašio penal, Bologna ih preokrenula Nogometaši West Bromwich Albiona koje vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić na svom su stadionu svladali Hull City sa 4-2 u utakmici 41. kola engleskog Championshipa i napravili još jedan veliki korak ka povratku u Premier ligu. Strijelci za WBA bili su Austin (4), Hegazy (37), Grosicki (49) i Diangana (76). Bilićeva momčad je ovom pobjedom stigla do 77 bodova i pet kola prije kraja prvenstva nalazi se na drugom mjestu s bodom zaostatka za vodećim Leeds Unitedom te pet bodova prednosti u odnosu na trećeplasirani Brentford. Prve dvije momčadi idu direktno u Premiership, sljedeće četiri razigravaju. Bilićev WBA razbio Hull City, a SuperSlav je korak bliže eliti... Žličica lanenog ulja je ono što Paltrow daje Apple i Mosesu svaki dan prije odlaska u školu. To nije baš ukusno, ali je izuzetno zdrava navika. Oni ne jedu ugljikohidrate niti hranu s glutenom Neki smatraju da su njezine mjere malo rigorozne: Evo kako Gwyneth Paltrow odgaja djecu Izgledalo je da se radi o ubačaju u šesnaesterac, lopta je prevarila sve, prošla pokraj igrača obaju momčadi, pogodila travnjak, odbila se u drugu stativu pa onda - proparala mrežu... Kakav gol Bočkaja! Ubačajem prevario cijeli Hajduk i golmana