11C° Duga Resa

11C° Ozalj

11C° Slunj

‘Minići’ Ilovca osvojili 2. mjesto na ‘Colibrić kupu’ u Jastrebarskom

Mali ‘kanarinci’ su u finalu rezultatom 2:0 poraženi od Škole nogometa Maksimir.

‘Minići’ Ilovca, igrači predškolske dobi rođeni 2012. godine i mlađi, osvojili su 2. mjesto na 1. Dječjem nogometnom turniru ‘Colibrić kup’ održanom na igralištu s umjetnom travom Centrala u Jastrebarskom, u organizaciji Nogometnog kluba Jaska.

U konkurenciji deset ekipa, momčad trenera Vite Vratarića u skupini je pobijedila Gospić ’91 1:0, Mladost iz Klinča Sela 9:0 i Jasku III 5:0, a remizirala s Jaskom I 1:1 i Goricom 0:0. U polufinalu je s 2:1 slavila nad Breganom, a u finalu izgubila od Škole nogometa Maksimir rezultatom 2:0.

Iz karlovačkog kluba podsjećaju da su upisi u Školu nogometa otvoreni cijelo vrijeme, a sve informacije o terminima treninga mogu se dobiti na 095 197-4409 i e-mailu igor-gec@net.hr.