-1C° Duga Resa

5C° Ogulin

-1C° Ozalj

-2C° Slunj

Minimalnim porazom u Splitu rukometaši Karlovca polusezonu završili na 9. mjestu ljestvice

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bio je Ivan Bačić sa 6 pogodaka.

Rukometaši Karlovca završili su jesenski dio sezone u Prvoj hrvatskoj ligi Jug porazom u Splitu. U večerašnjoj utakmici 11. kola izgubili su od domaće momčadi Balić-Metličić rezultatom 21:20.

Obrambeno su karlovački rukometaši odigrali vrlo dobru utakmicu, ali izostala je prava realizacija. Pogotovo u prvom poluvremenu, u kojem su promašili nekoliko zicera, protunapada i sedmerac. U nastavku su uspjeli popraviti napadački segment igre, u potpunosti anulirati prednost Splićana, ali u samoj završnici nisu iskoristili svoje prilike i doživjeli su minimalni poraz.

Do rezultata 5:5 niti jedna momčad nije imala vodstvo veće od jednog pogotka, a onda su domaći zabili dva gola zaredom i u 15. minuti poveli 7:5. Nakon što je Frketić smanjio na 7:6, uslijedilo je najslabije razdoblje utakmice naših rukometaša u večerašnjem dvoboju. Nisu iskoristili nekoliko napada zaredom pa su Splićani serijom 4:0 otišli na 11:6, a pogodak Bačića omogućio je da Karlovčani na odmor odu s -4 (11:7).

U 44. minuti domaći su stigli do +5 (17:12) i činilo se da igrači trenerice Tatjane Rašić neće ugroziti pobjedu Splićana. Međutim, kod rezultata 19:15 odigrali su jako dobrih šest-sedam minuta i sa četiri uzastopna gola u 56. minuti izjednačili (19:19). Domaći su nakon toga zabili za 20:19, a Karlovčani nisu iskoristili napad pa su Splićani još jednim golom otišli na 21:19. U posljednjoj minuti Bačić je smanjio na 21:20, naši su se uspjeli obraniti, ali zadnji napad za izjednačenje nisu iskoristili.

Strijelce karlovačke momčadi u večerašnjoj utakmici predvodio je Ivan Bačić sa 6 pogodaka, Horvat i Capan su dali po 4, Mrljak i Frketić po 2, a Bosiljevac i Hrvojević po 1 gol.

Karlovac je jesenski dio sezone završio na 9. mjestu ljestvice s 8 bodova, koliko imaju i desetoplasirani Rudan Labin i pretposljednji Solin. U proljetnom dijelu sezone u kadar bi se trebali vratiti ozlijeđeni Čakarić, Makarun, Crnković, a možda i Begić, što bi momčadi trenerice Rašić dalo dodatnu širinu, ali i kvalitetu dovoljnu za opstanak u ovom rangu natjecanja.