Radio Mrežnica
POSJET Podijeli

Ministar Ćorić posjetio Vojnić

S načelnikom Andrićem razgovarao o odlagalištu Blatuša, razvrstavanju otpada, dabrovima…

Ministar zaštite okoliša i energetike Tomislav Ćorić posjetio je Općinu Vojnić kako bi s tamošnjim općinskim vodstvom razgovarao o Odlagalištu Blatuša, razvrstavanju otpada, problemima koje uzrokuju dabrovi na vodotocima te o kogeneraciji i toplovodu.

Sastanku su prisustvovali i čelnici općina Gvozd i Topusko te dožupanica Martina Furdek Hajdin.

Osim da je ministar Ćorić “na sastanku izrazio svoje zadovoljstvo načinom razvrstavanja otpada koji se provodi u Općini Vojnić” i pozvao načelnika Nebojšu Andrića  da sudjeluje na Konferenciji o odlaganju otpada koju organizira Ministarstvo zaštite okoliša u Zagrebu, javnost o drugim zaključcima nije obaviještena.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više