Ministar Ćorić posjetio Vojnić
S načelnikom Andrićem razgovarao o odlagalištu Blatuša, razvrstavanju otpada, dabrovima…
Ministar zaštite okoliša i energetike Tomislav Ćorić posjetio je Općinu Vojnić kako bi s tamošnjim općinskim vodstvom razgovarao o Odlagalištu Blatuša, razvrstavanju otpada, problemima koje uzrokuju dabrovi na vodotocima te o kogeneraciji i toplovodu.
Sastanku su prisustvovali i čelnici općina Gvozd i Topusko te dožupanica Martina Furdek Hajdin.
Osim da je ministar Ćorić “na sastanku izrazio svoje zadovoljstvo načinom razvrstavanja otpada koji se provodi u Općini Vojnić” i pozvao načelnika Nebojšu Andrića da sudjeluje na Konferenciji o odlaganju otpada koju organizira Ministarstvo zaštite okoliša u Zagrebu, javnost o drugim zaključcima nije obaviještena.