Mještani Tomašnice: Kad već bacate smeće, ubacite ga barem u kantu
Nimalo lijep prizor uz prometnicu
Mještani Tomašnice na ozaljskom području ogorčeni su postupcima brojnih vozača i svih onih koji vreće sa smećem odbacuju u stilu “baš me briga”.
Riječ je o neodgovornim pojedincima koji smeće uglavnom izbacuju kroz prozor automobila ili im je teško uopće smeće ubaciti u poluprazni kontejner. Mještani kažu da na ovaj način žele potaknuti upravo takve osobe i osvijestiti ih na minimum ponašanja prema civilizacijskim standardima. Hoće li uspjeti, vidjet ćemo.