27C° Duga Resa

27C° Ogulin

26C° Ozalj

27C° Slunj

Mlade ‘školarke’ osvojile srebrnu medalju na turniru ‘Zametske bubamare’ u Rijeci

Igračice trenera Ivice Ljubića ubilježile su pet pobjeda i jedan poraz.

Ekipa djevojčica Rukometne škole Karlovac osvojila je srebrnu medalju na turniru ‘Zametske bubamare’ za igračice rođene 2008. i 2009. godine održanom u Rijeci u organizaciji Ženskog rukometnog kluba Zamet.

Mlade rukometašice trenera Ivice Ljubića u skupini su upisale sve četiri pobjede. Slavile su nad Opatijom 17:15, Slogom 16:2, Rugvicom 20:11 i Rovinjem 17:7, osvojile 1. mjesto u grupi B te s pobjednicama preostale dvije skupine ušle u razigravanje za medalje. U tom razigravanju pobijedile su vršnjakinje Ivanića 16:9, a izgubile od Vinodola rezultatom 13:9 i zauzele 2. mjesto.

Na turniru su nastupile i mlade igračice Ogulina, koje su u skupini C pobijedile Rudar 7:5, remizirale s Udarnikom 6:6 te izgubile od Trešnjevke 15:5 i Vinodola 16:8.

BASEBALL

Velikim preokretom u finalnoj seriji bejzbolaši Olimpije došli do 17. naslova prvaka Hrvatske!