Nastavlja se tako uređenje okoliša bolnice koje desetljecima nije dirano. Podsjetimo, označena su parkirališta, obnovljen nogostupa, raskrčeno je od šikare i polje između bolnice i benzinske postaje, a sada se boja i ograda.
Slučajno ili ne, ovi zadnji radovi konicidiraju s dolaskom ministra zdravlja Milana Kujundžića s još nekoliko ministara u posjet bolnici. Kako RM doznaje, stižu krajem idućeg tjedna.