Mladi karlovački rukometaši, pod vodstvom trenerice Tanje Rašić, u grupi prvog kruga natjecanja pobijedili su Đakovo 19:14 i Čakovec 23:16, a izgubili od kasnijeg državnog prvaka Zameta s 15:11. U skupini drugog kruga trebale su im dvije pobjede za plasman u polufinale i uspjeli su ih ostvariti – slavili su protiv Akademije Balić-Metličić 24:16 i Senja 22:17.
U polufinalu su poraženi od PPD Zagreba rezultatom 13:11, no u utakmici za 3. mjesto nadigrali su zagrebačku Dubravu 24:15 i okitili se brončanim medaljama.
Ivan Rukavina izabran je u najbolju sedmorku prvenstva kao najbolji srednji vanjski.