0C° Duga Resa

4C° Ogulin

-0C° Ozalj

2C° Slunj

Mladi ‘vatreni’ otvorili međunarodni turnir ‘Vlatko Marković’ uvjerljivom pobjedom nad Bugarskom

Dva pogotka za našu reprezentaciju postigao je Maro Kosović, a jednog Dominik Babić.

KARLOVAC – Hrvatska nogometna reprezentacija igrača do 15 godina pobjedom je otvorila 3. izdanje međunarodnog turnira ‘Vlatko Marković’, koje se ove godine igra u Karlovcu, Zagrebu, Velikoj Gorici i Sesvetama.

Mladi Hrvati smješteni su u skupinu A s Bugarskom, Bjelorusijom i Sjevernom Makedonijom, a u utakmici 1. kola, odigranoj danas na Čavlekovom stadionu, nadigrali su Bugare rezultatom 3:0. Hrvatsku je u vodstvo doveo Maro Kosović pogotkom u 10. minuti, a isti je igrač šest minuta kasnije povisio na 2:0. Konačni rezultat postavio je Dominik Babić u 24. minuti.

U drugom dvoboju skupine A Bjelorusija je sa 4:2 bila bolja od Sjeverne Makedonije, a u skupini B Rusija je s 3:0 bila bolja od Bosne i Hercegovine, dok su Albanija i Litva odigrale neodlučeno 2:2.

Sutra, u 2. kolu, Hrvatska ponovo igra na Čavlekovom stadionu – od 12:15 sati suparnik će joj biti Sjeverna Makedonija.

Čavlekov stadion ugostit će i finalnu utakmicu turnira, u nedjelju od 17 sati.

Dominacija Ogulinki: Barbara Žilić i Marija Paušić najbolji ženski par Karlovačke županije