3C° Duga Resa

3C° Ogulin

3C° Ozalj

3C° Slunj

Mladi ‘vatreni’ pobijedili i Bjelorusiju, u nedjelju na ‘Čavleku’ igraju finale turnira s Rusima

Pogotke u današnjem ogledu s Bjelorusima postigli su Kosović u 23., Babić u 51. te Kujundžić u 61. minuti.

Hrvatska U15 nogometna reprezentacija u posljednjem je kolu grupne faze natjecanja 3. Međunarodnog turnira ‘Vlatko Marković’ pobijedila Bjelorusiju, osvojila 1. mjesto u svojoj skupini pa će u nedjelju na Čavlekovom stadionu igrati u finalu s vršnjacima iz Rusije.

Momčad izbornika Sergeja Milivojevića danas je na pomoćnom igralištu stadiona u Maksimiru nadigrala Bjeloruse rezultatom 3:1. Povela je pogotkom Mara Kosovića u 23. minuti, a na 2:0 povisio je Dominik Babić u 51. minuti. Pet minuta kasnije Mokin je smanjio, a pobjedu Hrvatske potvrdio je Antonio Kujundžić u 61. minuti.

U drugoj današnjoj utakmici naše skupine Bugarska je u Sesvetama pobijedila Sjevernu Makedoniju s 2:0. Hrvatska je s maksimalnih 9 bodova osvojila 1. mjesto skupine i plasirala se u finale, drugoplasirana je Bjelorusija sa 6, koja će igrati za 3. mjesto, a slijede Bugarska s 3 te Sjeverna Makedonija bez bodova.

U skupini B Rusija je s uvjerljivih 4:0 bila bolja od Litve, a Bosna i Hercegovina je s 2:1 slavila nad Albanijom. U finale se plasirala Rusija s maksimalnih 9 bodova, Litva je druga sa 4 i igrat će za 3. mjesto, a slijede BiH s 3 te Albanija s 1 bodom.

Finale turnira između Hrvatske i Rusije igra se u nedjelju od 17 sati na Čavlekovom stadionu. Istog dana od 12:30 sati u Lučkom za 3. mjesto igraju Bjelorusija i Litva, od 11 sati u Sesvetama Bugarska i BiH za 5. mjesto te od 9:30 sati u Lučkom Sjeverna Makedonija i Albanija za 7. mjesto.