Radio Mrežnica
POLIKLINIKA CRNICA Podijeli

Na karlovačkom Korzu sljedeći tjedan počinje s radom moderna poliklinika: Ovako nešto nedostajalo je Karlovcu

Ortopedija, urologija, ultrazvuk, kirurgija, kao i estetski dio, dio su onoga što će u ovoj poliklinici koju vodi dr. Suad Crnica odsad biti dostupnije pacijentima

Na karlovačkom Korzu i na sjajnoj lokaciji od utorka 19. travnja s radom počinje Poliklinika Crnica.

Radi se o privatnoj zdravstvenoj poliklinici čiji je vlasnik poznati  karlovački liječnik dr.Suad Crnica koji je s ovim projektom “zaokružio” san o poliklinici koja će objedinjavati više grana

Nova poliklinika smještena je u prostoru bivšeg prostora Generalturista koji je u državnom  vlasništvu, a Crnica se u ovim nesigurnim vremenima ipak otisnuo u još nesigurnije vode kako bi Karlovčanima, ali i svim stanovnicima Karlovačke županije ponudio uslugu više.

-To je nešto što je ovom gradu i području nedostajalo, vjerujem da će ovo biti uspješna sinergija javnog zdravstva i javnozdravstvenih institucija s privatnim sektorom koji također želi doprinijeti da dostupnost i kvaliteta zdravstvene usluge na ovim područjima bude viša.

Zahvalio je suradnicima – docentu Ivici Lucijaniću koji će brinutio području ortopedije i traumatologije, potom dr. Davorinu Katušinu koji će biti odgovoran za urologiju, dr. Kristini Samaržija specijalistici radiologije koja će raditi UTZ dijagnostiku, a dr. Crnica radit će kirurški dio obogaćen i estetskim dijelom. Uz to, u poliklinici će raditi i internist dr. Ronald Lipovšćak, dok će dio tima biti i dr. Jurica Fudurić.

Osvrnuo se Crnica i na estetski dio koji će biti moguć u ovom modernom i ugodnom prostoru na površini od stotinjak kvadrata.

-To je danas u svijetu važan segment kojim se omogućava ova usluga onima koji žele i to na kvalitetan način, bez katastrofa kakve često gledamo po društvenim mrežama, kazao je Crnica.

Potporu projektu dala je i županijska pročelnica za zdravstvo Maja Vučinić Knežević koja je Crničin tim nazvala timom eminentnih liječnika.

– Sigurni smo da će svi koji uđu kroz ova vrata dobiti pravu skrb.

Za karlovačkog gradonačelnika Damira Mandića ovo je primjer kako se dr. Crnica odlučio na rizik stavljajući državni prostor u funkciju, i to u centru grada.

Uz zahvalnu suradnicima te obitelji, vlasnik nove poliklinike zahvalio se i tvrtkama Aquaestil, vlasnicima Borisu Ferkuli i Stjepanu Basaru te Alenku Bišćanu iz tvrtke Bišćan.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više