8C° Ogulin

7C° Ozalj

7C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

NK Vojnić ’95 izborio plasman u osminu finala seniora, CB Kova & Mali princ i KMS Malerič četvrtfinalisti kod veterana

Vojnićani su u izravnom dvoboju za 1. mjesto skupine E pobijedili NK Slunj rezultatom 3:2.

KARLOVAC – Pretposljednjeg dana natjecanja po skupinama jubilarnog 50. malonogometnog turnira Karlovac 2018/2019. doznali smo još jednog sudionika osmine finala kod seniora te dvojicu četvrtfinalista kod veterana.

Kod seniora su dvoboj za 1. mjesto u skupini E igrali NK Slunj i NK Vojnić ’95. Iako su Slunjani poveli 1:0, Vojnićani su preokrenuli na 2:1 i na koncu slavili s 3:2, što im je donijelo siguran put u osminu finala. Na početku današnjeg programa NK Croatia ’78 je pobijedila NK Koranu 5:4 u susretu skupine I, no niti jedna od te dvije ekipe neće se plasirati u drugi krug, kao ni Limtehna & Zlatarna Najo i Općina Draganić iz dvoboja skupine L, koji je završio 5:1 pobjedom ekipe iz Velike Kladuše.

Uoči sutrašnjeg posljednjeg dana borbe u skupinama jasno je i da će se među četiri najbolje drugoplasirane ekipe sigurno naći NK Karlovac 1919 i Caffe bar Supra Sport Neo Logistic, koji su osvojili po 4 boda, pa nam preostaje doznati još pobjednika skupine D i još dvije od četiri najbolje drugoplasirane ekipe.

Kod veterana je razriješena borba u skupini B. Caffe bar Kova & Mali princ je s uvjerljivih 11:1 nadigrao A-Kurt veterane te s 5:0 KMS Malerič iz Vinice, osvojio 1. mjesto i prošao dalje, a KMS Malerić je 8:3 pobjedom nad Radnikom Karlovac potvrdio 2. mjesto i također plasman u četvrtfinale.

Sutra ćemo doznati drugoplasiranu ekipu skupine A, a dvoboj Parkinga i Caffe bara Off-On Restorana Prosikito odlučit će o drugoplasiranom u skupini D.

U revijalnom susretu minića Karlovac 1919 i Ilovac su odigrali neodlučeno 2:2.