4C° Duga Resa

5C° Ogulin

4C° Ozalj

Nogometaši Slunja danas u Odri upisali treći uzastopni prvenstveni poraz

‘Bijeli’ su imali nešto veći posjed nego inače na gostovanjima, ali nedostajao im je kvalitetniji zadnji pas.

Nogometaši Slunja danas su u Odri, u utakmici 31. kola Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Odre rezultatom 3:0.

Slunjani su na noge domaćinu, koji je bio tri mjesta iznad njih na ljestvici s pet bodova više, došli s dva poraza u nizu, ali i nešto kompletniji nego u zadnjih nekoliko utakmica. Treneru Sabljaku nedostajali su Piršić i Matanić zbog ozljeda te Krizmanić, Matovina i Štefanac zbog obaveza. Bila je to utakmica slična onoj u Rugvici. ‘Bijeli’ su imali veći posjed lopte nego inače na gostovanjima, ali nedostajao im je pravi zadnji pas, kojim bi kreirali prilike. S druge strane, domaćin je odlično reagirao na izgubljene lopte Slunjana i ugrožavao Katićeva vrata kroz brzu tranziciju.

Katić, Paulić, Bauman, Požega, Radočaj, Turkalj, Mance, Barić, Jurčević, Abrlić i Plivelić bili su u početnom sastavu Slunja, koji je u završnici prvog dijela primio dva pogotka. U 39. minuti za domaćine je zabio Karlo Bundek, a u posljednjoj minuti prvog poluvremena Filip Luter iz kaznenog udarca. Na početku nastavka ‘bijeli’ su pogodili vratnicu i imali jednu dobru priliku koju nisu iskoristili, a onda je Odra u 49. minuti preko Matea Kljajića došla do 3:0. Pogotku je prethodila sumnjiva situacija, koja je mirisala na zaleđe, no suci se nisu oglasili. U nastavku utakmice su umjesto Požege, Turkalja, Jurčevića i Plivelića ušli Bićanić, Špoljarić, Kučinić i Božičević, a u samoj završnici domaćin je mogao i do uvjerljivije pobjede, ali nije realizirao drugi dosuđeni kazneni udarac.

U sljedećem kolu, u nedjelju, Slunjani dočekuju posljednjeplasiranu momčad Banovca iz Gline.