26C° Duga Resa

24C° Ogulin

25C° Ozalj

24C° Slunj

Nogometaši Slunja kod vodećih Ravnica upisali četvrti uzastopni prvenstveni poraz

‘Bijeli’ u 90 minuta igre nisu uspjeli stvoriti niti jednu pravu priliku, tek su u nekoliko navrata uputili udarce s distance.

Nogometaši Slunja danas su u Zagrebu, u utakmici 27. kola Četvrte lige Središte, poraženi od vodeće momčadi Ravnica rezultatom 4:0.

Vrlo kvalitetnom domaćinu, koji juri prema naslovu prvaka i plasmanu u viši rang, Slunjani bi se vjerojatno vrlo teško suprotstavili i u punom sastavu, a kamoli u okrnjenom u kakvom su danas nastupili. Trener Sabljak nije mogao računati na ozlijeđene Božičevića, Turkalja, Plivelića i Piršića, a Matovina, Požega, Bićanić, Paulić i Matanić nisu mu bili na raspolaganju zbog poslovnih i drugih obaveza. U momčad su mu se vratili Radočaj i Barić, uz koje su još istrčali Katić, Špoljarić, Bauman, Kučinić, Mance, Valentić, Jurčević, Krizmanić i Abrlić.

Domaćin je svih 90 minuta imao inicijativu, a Slunjani su, kao i obično na gostovanjima, priliku tražili iz brze tranzicije. Međutim, nisu uspjeli stvoriti niti jednu pravu priliku, tek su uputili nekoliko udaraca s distance, kojima nisu ozbiljnije ugrozili domaća vrata. Ono što su mogli, to je upisati manji poraz, da su bili koncentriraniji u završnicama poluvremena.

Ravnice su povele u 17. minuti preko Darka Vučić, a za odlazak na odmor s dva pogotka prednosti pobrinuo se Borna Rebić u 43. minuti. U osmoj minuti nastavka Fran Cindrić je zamijenio Valentića, a u 61. minuti Alen Fulir povećao je vodstvo domaćih na 3:0. Salopek, Štefanac i Petrović još su ušli kod Slunja umjesto Krizmanića, Kučinića i Špoljarića, a u 90. minuti Maro Pavić postavio je konačnih 4:0.

U subotu Slunj na svom igralištu dočekuje momčad Croatije iz Hrastja i pokušat će prekinuti niz od četiri uzastopna poraza.

Karlovčanke samo doigravanje s Plitvicama dijeli od povratka u Prvu hrvatsku ligu