13C° Ogulin

13C° Ozalj

Nogometaši Slunja poraženi u Lukavcu, oba pogotka primili iz prekida

‘Bijeli’ su bili oslabljeni – nije bilo Sušilovića, Štefanca, Kučinića, Paulića i Matovine.

Nogometaši Slunja danas su u Lukavcu upisali drugi uzastopni poraz u Četvrtoj ligi Središte. U utakmici 7. kola poraženi su od domaće momčadi Lukavca rezultatom 2:0.

Unatoč najavama da bi u današnjem susretu konačno trebali biti kompletni, ‘bijeli’ su ipak istrčali oslabljeni – bez Sušilovića, Štefanca, Kučinića, Paulića i Matovine. U sastav su se, nakon određene suspenzije zbog žutih kartona, vratili Požega i Marinić, a uz njih su u prvih jedanaest istrčali Katić, Radočaj, Mance, Božičević, Turkalj, Matanić, Jurčević, Plivelić i Abrlić. Nakon tri uzastopna gostovanja s kojih su nosili puni plijen, Slunjani su danas ostali praznih ruku i upisali drugi uzastopni poraz. Podsjetimo, prošlog su vikenda na svom igralištu pomalo i neočekivano izgubili od Stubice.

Danas su ih u Lukavcu poraza stajali prekidi. Prvi pogodak primili su iz slobodnog udarca sa 16 metara u 25. minuti, a strijelac je bio Luka Borković. Prekidu je prethodilo igranje rukom, iako su u slunjskom taboru nakon susreta tvrdili da je sudac pogriješio i da igranja rukom nije bilo. Iz istog razloga u 75. minuti za domaćina je dosuđen kazneni udarac, kojeg je Matija Ezgeta pretvorio u konačnih 2:0. ‘Bijeli’ su imali par prilika za pogodak, ali domaćin je, gledajući svih 90 minuta, bio nešto bolji protivnik i imao više loptu u nogama.

U 79. minuti Božičevića je zamijenio Bićanić, a u 84. minuti umjesto Mancea je ušao Josip Štefanac.

U sljedećem kolu Slunj je domaćin momčadi Straže.

SPORTSKI VIKEND

Odgođena gostovanja Aquaestila na Krku i u Crikvenici, kuglačice Ogulina dočekuju Podravku, odbojkašice Karlovca ugošćuju Sinj