3C° Duga Resa

2C° Ogulin

3C° Ozalj

2C° Slunj

Nogometašice 4 rijeke pobjedom okončale sezonu i osvojile pretposljednje 6. mjesto

Dva pogotka u današnjoj pobjedi Karlovčanki postigla je Roberta Goršić, a po jednog Marija Desović i Mia Pušić.

Nogometašice 4 rijeke pobjedom su završile ovosezonsko natjecanje u skupini A Druge hrvatske lige. U odgođenoj utakmici 12. kola, odigranoj danas prijepodne u Odri, nadigrale su istoimenu posljednjeplasiranu domaću ekipu rezultatom 4:0.

Ovaj dvoboj začelja odlučivao je o tome koja će ekipa zauzeti pretposljednje, a koja posljednje mjesto ljestvice, jer su Karlovčanke imale tri boda, a Odra niti jedan. U jesenskom međusobnom ogledu u Karlovcu 4 rijeke su slavile rezultatom 2:0 pa im je i minimalni poraz donosio pretposljednju poziciju. Međutim, igračice trenera Dalibora Korenića i danas su bile bolje od suparnica i zasluženo osvojile bodove.

Karlovčanke su povele u 38. minuti pogotkom Roberte Goršić, a ista je igračica u 63. minuti povisila na 2:0. U 77. minuti Marija Desović realizirala je najstrožu kaznu za 3:0, a konačni rezultat postavila je Mia Pušić u 80. minuti.

Karlovačke nogometašice tako su sezonu završile na pretposljednjem 6. mjestu ljestvice sa 6 bodova, ostvarivši u 12 utakmica dvije pobjede i deset poraza uz razliku pogodaka 10:57. U proljetnom dijelu prvenstva trener Korenić je imao velikih kadrovskih problema zbog brojnih ozljeda igračica i drugih izostanaka pa je za nadati se da će u sljedećoj sezoni karlovačke nogometašice, budu li kompletnije, ostvariti nešto bolje rezultate.

Dominacija Ogulinki: Barbara Žilić i Marija Paušić najbolji ženski par Karlovačke županije