-0C° Duga Resa

0C° Ogulin

-0C° Ozalj

-1C° Slunj

Novi trener, stari problemi: Karlovac 1919 upisao četvrti uzastopni gostujući poraz

Jedini pogodak za Pamićevu momčad postigao je Noz Kristaj u 60. minuti.

Promjena trenera u Karlovcu 1919 za sada ne daje željene rezultate. Nakon domaćih 3:3 sa Zagorcem iz Krapine, ‘plavo-bijeli’ su danas u Velikoj Gorici, u utakmici 11. kola Treće hrvatske lige Središte, poraženi od domaće momčadi Lukavca rezultatom 2:1.

‘Zlobnici’ bi rekli da se sa Ćukom na klupi barem pobjeđivalo kod kuće, a pobornici povratnika Pamića pak mogu konstatirati da se ipak dogodio mali pomak – postignut je prvi ovosezonski pogodak u gostima. Nije novi trener niti najavio pobjedu kod Lukavca jer premalo je vremena prošlo otkad je zasjeo na klupu, nedovoljno da u potpunosti implementira svoje ideje, ali nakon gotovo trećine prvenstva možemo zaključiti da će se Karlovac 1919, bez dodatnih pojačanja, teško boriti za vrh ljestvice.

Pamić je danas u Velikoj Gorici krenuo s Pausom-Kunštom na vratima, Vratarićem, Oršolićem, Knezovićem i Prpićem u zadnjoj liniji, Olmom, Marinićem i Mićunovićem u sredini te Zavalićem, Čakarićem i Bagarićem prema naprijed. Karlovčani su odigrali prilično slabo prvo poluvrijeme, u kojem je domaćin zasluženo došao do prednosti. U 14. minuti Karlo Althaller krasno je s 25 metara prebacio zid iz slobodnog udarca i savladao nemoćnog Pausa-Kunšta, a isti je igrač u 31. minuti povisio vodstvo domaćih, ali uz obilatu pomoć karlovačkog čuvara mreže, kojem je lopta ispala iz ruku u mrežu.

U nastavak su krenuli Ribar i Kristaj umjesto Vratarića i Prpića, Karlovac 1919 je zaigrao bitno bolje i diktirao tempo utakmice. Pritisnuo je domaćina u njegovu polovicu, napadao i u 60. minuti smanjio rezultat. Nakon brzo izvedenog slobodnog udarca, lopta je došla do Ribara, koji asistira Nozu Kristaju za 2:1. U preostalom vremenu Siljan, Bibić i Mamić su ušli umjesto Mićunovića, Zavalića i Bagarića, ‘plavo-bijeli’ su i dalje pritiskali, pokušavali doći do poravnanja, ali nisu stvorili niti jednu izglednu priliku pa su bodovi ostali domaćinu.

U sljedećem kolu Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu dočekuje momčad Lučkog.