14C° Ogulin

12C° Ozalj

Odbojkaši Karlovca doživjeli poraz u Sisku

Mladi Karlovčani najbolji otpor Siščanima pružili u prvom setu

I peti ovosezonski poraz upisali su odbojkaši Karlovca danas u Sisku. U susretu 5. kola Druge nacionalne lige Centar izgubili od momčadi Siska II s 3:0 u setovima.

Mladi Karlovčani u prvom su se setu jako dobro držali. Iako je domaćin poveo 10:6, igrači trenera Blaževića uspjeli su smanjiti na 13:12. Međutim, kod rezultata 16:14, Siščani su uzeli 8 poena u nizu, otišli na 24:14 i uzeli set s 25:16. U drugom je domaćin na početku poveo 7:1, a Karlovčani smanjili na 9:6. Siščani su ponovo napravili seriju i pobjegli na 14:6, karlovački su odbojkaši smanjili na 15:9, no onda opet domaćin uzima 5 poena uzastopno, odlazi na 20:9 i osvaja set s 25:14. U trećem karlovačka momčad više nije pružala prevelik otpor. Siščani su poveli 14:3 i priveli utakmicu kraju s 25:15.

Nakon 5. kola Karlovac je ostao posljednji na ljestvici bez bodova, a u sljedećem kolu ponovo igra sa Siščanima, ali s momčadi Quirina.