12C° Ogulin

10C° Ozalj

8C° Slunj

Odbojkaši Karlovca izgubili kod kuće od Sheefta

Pojačani dvojicom Ogulinaca, mladi Karlovčani odigrali najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu sezone

KARLOVAC – Odbojkaši Karlovca večeras su u Sportskoj dvorani upisali i četvrti ovosezonski poraz u Drugoj nacionalnoj ligi Centar. U dvoboju 4. kola izgubili su od zagrebačkog Sheefta s 3:0 u setovima.

Mlada karlovačka momčad ovog se tjedna pojačala dvojicom igrača iz Ogulina pa je večeras odigrala svoju najbolju ovosezonsku utakmicu, barem što se osvojenih bodova tiče. Prvi set Zagrepčani su dobili s 25:17, a u drugom su Karlovčani pružili najbolju igru i ipak primorali goste da se namuče u osvajanju seta – 25:21. U trećem je trener Dino Blažević dao priliku i igračima s klupe pa su Zagrepčani relativno lako s 25:12 završili posao i upisali tri boda.

Nakon 4. kola Karlovac je posljednji bez bodova, a u sljedećem kolu gostuje u Sisku kod Siska II.