0C° Ozalj

0C° Slunj

Odbojkaši Karlovca poraženi i u Daruvaru

Najbolje odigrali u trećem setu

Odbojkaši Karlovca večeras su u Daruvaru, u 3. kolu Druge nacionalne lige Centar, doživjeli i treći ovosezonski poraz. Izgubili su od domaće momčadi Daruvara s 3:0 u setovima.

Mladi su Karlovčani domaćinu pružili otpor koliki su mogli, no to nije bilo dovoljno da bi u bilo kojem setu ozbiljnije zaprijetili. U prvoj dionici igre Daruvarčani su se odmah odvojili na 9:3 pa su napravili seriju od 10 uzastopnih poena i otišli na čak 19:3, te osvojili set s 25:7. U drugom se također domaćin odvojio na 10:4 i mirno priveo set kraju s 25:10. U zadnjoj večerašnjoj dionici igre Daruvar je također vodio s visokih 18:9, no onda su mladi Karlovčani osvojili četiri poena u nizu i smanjili na 18:13. Ipak u nastavku seta nije bilo neizvjesnosti i domaći su s 25:15 završili utakmicu.

Nakon 3. kola Karlovac je posljednji deveti na ljestvici bez bodova, a u sljedećem kolu dočekuje momčad zagrebačkog Sheefta.

‘Školarke’ u vrlo tvrdoj utakmici u Puli minimalno poražene od Arene i jesen okončale na 6. mjestu ljestvice