7C° Ozalj

7C° Slunj

Odbojkaši Karlovca poraženi i u dvoboju začelja u Petrinji

Dobro se držali u drugom i trećem setu, ali nisu uspjeli uzeti niti jednog

Odbojkaši Karlovca večeras su u Petrinji, u dvoboju začelja 7. kola Druge nacionalne lige Centar, poraženi od domaće momčadi Petrinje s 3:0 u setovima.

U ogledu jedine dvije ekipe lige koje u prvih 6 kola nisu upisale pobjedu, Karlovčani su solidno odigrali drugi i treći set, no ipak nisu uspjeli uzeti niti jedan pa i nakon sedam odigranih ovosezonskih utakmica imaju nulu u rubrici osvojenih setova.

U prvoj dionici igre Petrinjci su poveli 5:1, a karlovački se odbojkaši dobro držali do sredine seta. Tada domaći odlaze na 15:6 i osvajaju set s 25:15. U drugom su Karlovčani poveli od početka i vodili do sredine seta, ali su u drugom dijelu te dionice igre Petrinjci preokrenuli i uzeli je s 25:19. A u trećem su se naši odbojkaši dobro nosili s domaćinom cijeli set, ali Petrinjci su držali prednost od početka do kraja i završili dvoboj s 25:20.

Nakon 7. kola Karlovac je i dalje posljednji bez osvojenog boda, a u sljedećem kolu je slobodan.

STRELJAŠTVO

Dugorešani drugoplasirani u 1. kolu Prve A hrvatske lige u zračnoj pušci, ‘policajci’ zauzeli 3. mjesto u zračnom pištolju