Igračice trenera Gorana Zeca, nošene bučnom publikom, dale su zaista sve od sebe. Ginule su na parketu za svaki poen i to im se vratilo kroz vrlo vrijedna tri boda osvojena protiv kvalitetnog suparnika. Prvi set Karlovčanke su dobile s 25:22, a jedino su u drugom odigrale nešto slabije i izgubile ga s 25:18. Već u trećem su se ponovo vratile svojoj prepoznatljivoj igri i nadigrale Zagrepčanke s 25:16, a onda su u četvrtom završile posao s 25:19.
Nakon 5. kola drže 3. mjesto ljestvice s 11 bodova, jednim manje od vodećeg Kitra Varaždina, a u sljedećem kolu gostuju u Zagrebu kod petoplasirane ekipe Dinama.