Radio Mrežnica
Podijeli

Odbojkašice Karlovca ‘pregazile’ Dinamo

Iako je ovo gostovanje označeno kao vrlo teško, karlovačke su odbojkašice odigrale svoju najbolju ovosezonsku utakmicu i ostavile Zagrepčanke bez ikakvih izgleda da dođu do bodova. Od prvog do zadnjeg poena bile su koncentrirane i agresivne, pogreške svele na minimum i praktički se ‘prošetale’ kroz sva tri seta. Prvog su dobile uvjerljivo s 25:12 i najavile pohod na pobjedu, u drugom su domaće pružile nešto jači otpor (25:17), a u trećem smo vidjeli ponovo potpunu dominaciju Karlovčanki (25:10) i četvrtu uzastopnu pobjedu.

Ovom pobjedom Karlovčanke su trenutno preuzele vrh ljestvice sa 14 bodova, a preskočiti ih mogu samo Varaždinke osvoje li tri boda na gostovanju u Velikoj Gorici. U sljedećem kolu dočekuju ekipu Neba iz Zaprešića.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više