U dvoboju s fizički jačim Zagrepčankama karlovačkim je odbojkašicama pobjedu ponovo donijela odlična ekipna igra, a jako dobra reakcija igračica s klupe dokazala je da trener Zec na raspolaganju ima širok i kvalitetan kadar. Nakon uvjerljivo osvojenog prvog seta s 25:13, u sljedeća tri vodila se velika borba. Karlovčanke su dobile i drugi s 25:23, no treći je pripao domaćoj ekipi s 28:26. Nakon izgubljenog seta naše su odbojkašice reagirale vrlo dobro, nisu psihološki pale, nego su se u četvrtom ponovo nametnule i s 25:21 uzele nova vrijedna tri boda.
Ovom pobjedom Karlovčanke su okrunile sjajnu sezonu iznad svih očekivanja i prezimit će na 2. mjestu ljestvice s 21 bodom, jednim manje od vodeće Mladosti II, a tri više od trećeplasiranog Kitra Varaždina.
Sezona se nastavlja početkom veljače, kada će Karlovac na svom terenu ugostiti ekipu Vrbovca.