Radio Mrežnica
Podijeli

Održana konferencija u projektu “Net Me In”

Radi se o Erasmus+ projektu koji ima za cilj povećanje digitalne vidljivosti socijalno osjetljivih skupina, radi lakšeg zapošljavanja.

Provodi se do 2018. godine, a uz voditelje projekta iz Francuske, partneri su Hrvatska, Nizozemska, Španjolska, Italija i Turska.

Teme ove, druge po redu konferencije, bile su usmjerene na analizu dosadašnjih aktivnosti, širenje lokalne mreže partnera te određivanje sljedećih zadataka.

Istaknuta je vrijednost međunarodne mreže partnera i pohvaljena suradnja Hrvatske s partnerima iz Makedonije. U bliskoj budućnosti bit će i suradnja sa Slovenijom.

Predstavnici Područnog ureda Karlovac Hrvatskog zavoda za zapošljavanje održali su prezentaciju o trenutačnoj situaciji zaposlenosti u Karlovcu i Hrvatskoj. Poseban naglasak stavljen je na zaposlenost mladih.

Na konferenciji su dogovoreni termini održavanja redovnih on-line sastanaka kao i to da će sljedeća konferencija bit će održana 16. i 17. siječnja 2017. godine u Rimu.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više