-0C° Duga Resa

-1C° Ogulin

-1C° Ozalj

-1C° Slunj

Ogulin i Slunj izgubili u Žakanju i Rečici, Vatrogasac se pobjedom u Malom Erjavcu odvojio na vrhu ljestvice

Utakmice u Malom Erjavcu, Žakanju, Rečici i na Gazi obilježili su preokreti – domaćini su poveli, a gosti na koncu odnijeli bodove.

U današnjim utakmicama 10. kola Prve županijske nogometne lige Ogulin i Slunj su uspisali poraze u Žakanju i Rečici pa se Vatrogasac, pobjedom u Malom Erjavcu, bodovno odvojio na vrhu ljestvice.

U derbiju kola u Malom Erjavcu Zrinski Ozalj je poveo, no lider lige je do odmora poravnao pa u nastavku s još dva pogotka došao do pobjede 3:1, kojom je učvrstio čelno mjesto ljestvice. Drugoplasirani Ogulin je u Žakanju doživio prvi ovosezonski poraz. Otišao je na odmor s minimalnim vodstvom, u drugom poluvremenu zabio za 2:0, no uslijedio je veliki preokret Croatije ’78, koja je sa četiri pogotka došla do 4:2. A sličan tijek imala je i utakmica u Rečici između Mladosti i Slunja. Trećeplasirani Slunjani su poveli, a do ovog kola posljednjeplasirani domaćin do poluvremena poravnao pa u nastavku s još tri pogotka došao do uvjerljive pobjede 4:1 i pobjegao s dna ljestvice.

Preokret se dogodio i na Gazi, u ogledu Korane i Ilovca. Turanjčani su prvi zabili, ‘kanarinci’ do odmora izjednačili pa u nastavku došli do sva tri boda (3:1). A u Mostanju je Barilović s glatkih 3:0 slavio nad Draganićem i došao do treće ovosezonske pobjede.

Remi Cetingrada i novigradske Dobre u derbiju kola, Mrežnica preuzela vrh ljestvice

Deveto kolo Druge županijske lige donijelo je promjenu na vrhu ljestvice. Cetingrad i novigradska Dobra su jučer u derbiju kola u Cetingradu podijelili bodove (1:1), što je iskoristila Mrežnica i današnjom 3:0 domaćom pobjedom nad Šišljavićem preuzela čelo ljestvice.

Frankopan je jučer u Brežanima bio bolji od Plaškog s 2:0, Dobra iz Svetog Petra je preokretom došla do sva tri boda u Vojniću protiv Petrove Gore (3:2), Oštarije su sa čak 9:0 slavile nad posljednjeplasiranim Tuškanima, a dvoboj u Donjem Mekušju između Kupe i Vrlovke je odgođen.

FUTSAL

Karlovčanke u odlučujućem dvoboju poražene od ‘čiksica’ i ostale bez plasmana u doigravanje