-0C° Duga Resa

2C° Ogulin

-1C° Ozalj

-1C° Slunj

Ogulin pobjedom nad Zametom zadržao maksimalni učinak, karlovački gradski dvoboj pripao Dubovcu-Gazi

Kosanović, Gašparović i Marko Poljak postigli su po 6 pogodaka u pobjedi Ogulina, dok su prva imena karlovačkog gradskog dvoboja bili Luka Kordić i Relja Kojčin s po 12 postignutih golova.

U dvobojima 3. kola Druge hrvatske lige Zapad rukometaši Ogulina ubilježili su i treću uzastopnu pobjedu, a karlovački gradski ogled pripao je momčadi Dubovca-Gaze.

Dobrom obranom u nastavku Ogulinci slomili otpor Zameta II

Ogulinci su na svom parketu slavili nad Zametom II rezultatom 34:27 i zadržali maksimalni učinak na vrhu ljestvice. Nakon što su vrlo izjednačeno prvo poluvrijeme riješili u svoju korist rezultatom 15:13, u nastavku su zaigrali bolje u obrani. Otvorili su drugo poluvrijeme serijom 5:0, dignuli prednost na 20:13 i prelomili utakmicu. U nekoliko navrata imali su i po 10 pogodaka prednosti, a Riječani su u završnici uspjeli ublažiti poraz.

Najefikasniji u domaćem sastavu bili su Kosanović, Gašparović i Marko Poljak s po 6 pogodaka, Puškarić je dao 4, Mihelić i Andrija Poljak po 3, Drašković i Gaši po 2, a Boban i Porubić po 1 gol.

‘Crno-žuti’ serijom u završnici do pobjede nad Karlovcem II

U gradskom ogledu Dubovca-Gaze i Karlovca II, odigranom večeras u Sportskoj dvorani u Karlovcu, ‘crno-žuti’ su pobijedili rezultatom 39:32. U prvih 30 minuta momčadi su se smjenjivale u vodstvu, a Prezeljevi su rukometaši otišli na odmor s vodstvom 20:18. Mlada Višnićeva ekipa odlično je parirala i u većem dijelu nastavka. U 47. minuti na semaforu je bilo 30:30, ali onda je ipak pala u posljednjih deset minuta. Momčad Dubovca-Gaze napravila je seriju 8:1, otišla na 38:31 i osigurala bodove.

Pobjedničku momčad predvodio je vrlo raspoloženi Luka Kordić s 12 pogodaka, Mandić je dao 7, Luketić i Bajrić po 4, Marić 3, Matijašić, Milovac i Benčan po 2, a Boka, Bešenić i Delač po 1 gol. Prvo ime poraženih bio je Relja Kojčin s 12 pogodaka, Šalković je dao 5, Balen i Grčić po 4, Benić, Dujmić i Stipetić po 2, a Raužan 1 gol.

Nakon nepotpunog 3. kola Ogulin je vodeći s maksimalnih 6 bodova, Dubovac-Gaza treća sa 4, a Karlovac II posljednji deseti bez bodova. U sljedećem kolu Dubovac-Gaza dočekuje Ogulin, a Karlovac II je domaćin momčadi Buja 53.

Dominacija Ogulinki: Barbara Žilić i Marija Paušić najbolji ženski par Karlovačke županije