Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Ogulin uvjerljivo osvojio bodove u Ilovačkoj šumi i osigurao naslov prvaka Prve županijske lige

Patrik Poljak je u današnju pobjedu Ogulinaca ugradio nova tri pogotka i došao do brojke od 60 postignutih golova.

KARLOVAC – Nogometaši Ogulina danas su na igralištu u Ilovačkoj šumi, u zaostaloj utakmici 22. kola Prve županijske lige, uvjerljivo nadigrali momčad Ilovca rezultatom 5:1 i četiri kola prije kraja sezone osigurali naslov prvaka.

Osmoplasirani domaćin poveo je u ranoj fazi utakmice, ali vodeći Ogulinci vrlo su brzo poravnali, a do poluvremena i preokrenuli na 2:1. U nastavku su postigli još tri pogotka za uvjerljivo slavlje i, četiri kola prije kraja prvenstva, nedostižnih 14 bodova prednosti pred drugoplasiranim Slunjom.

Svakako treba spomenuti da je prvi strijelac lige Patrik Poljak danas u ogulinsku pobjedu ugradio nova tri pogotka, kojima je dostigao pomalo nestvarnu brojku od 60 postignutih golova u 23 utakmice. Napadač vodeće momčadi lige ove sezone trese mreže suparnika u prosjeku svake 34 i pol minute, a nastavi li istim tempom i u preostala četiri kola, mogao bi doći i do 70 postignutih pogodaka. Pogledom na ljestvicu vidljivo je i da postiže svaki drugi ogulinski pogodak i da je efikasniji od svih ostalih momčadi lige.

Utakmice 24. kola Prve i 23. kola Druge županijske lige igraju se u nedjelju.