6C° Ogulin

1C° Ozalj

3C° Slunj

Ogulinci na svom parketu poraženi od Zameta II iz Rijeke

Najefikasniji u porazu ogulinske momčadi bio je Filip Gašparović s 5 pogodaka, a najbolji vratar Josip Vučić.

OGULIN – Rukometaši Ogulina večeras su u Gradskoj sportskoj dvorani, u utakmici 9. kola Druge hrvatske lige Zapad, posljednjeg u jesenskom dijelu sezone, poraženi od momčadi Zameta II iz Rijeke rezultatom 28:23.

Gledali smo mlade Riječane prije dva kola u Karlovcu u ogledu s Dubovcem-Gazom i vjerovali smo da Ogulinci na svom parketu mogu do treće ovosezonske pobjede. Međutim, nastupili su bez Gašija i Matijašića i odigrali vrlo slabu utakmicu. Obrambeno nisu bili na pravoj razini, a uz to su još napravili veliki broj grešaka, koje je mlada gostujuća ekipa efikasno kažnjavala kontranapadima i na koncu zasluženo slavila. Domaćima nije pomoglo ni vrlo dobro izdanje vratara Vučića, koji je večeras praktički bio jedina njihova svjetla točka.

Od početnog 1:0 vodstva Riječani su svih 60 minuta proveli u plusu. U 12. minuti su se odvojili na +3 (8:5), a domaći se u 22. uspjeli primaknuti na 11:10. S nova dva pogotka gosti su digli prednost na 13:10 i s +3 otišli na odmor (15:12). U 36. minuti Ogulinci se ponovo primiču na samo pogodak zaostatka (16:15), ali potom primaju četiri gola u nizu i Riječani opet odmiču (20:15). I tu su gosti prelomili susret jer domaći su se do kraja dvoboja samo još dvaput uspjeli primaknuti na -4, no za više od toga nisu bili sposobni.

Filip Gašparović s 5 pogodaka bio je najbolji strijelac ogulinske momčadi, Stipetić, Puškarić i Andrija Poljak su dali po 4, Turković 3, Drašković 2, a Marko Poljak 1 gol.

Karlovac II je jučer poražen u Puli od vodeće Arene rezultatom 33:24, a momčad Dubovca-Gaze u ovom je kolu bila slobodna. Polusezona još nije završena jer će sljedećeg vikenda u Rovinju odgođeni susret 8. kola odigrati Rovinj i Ogulin.

MALI NOGOMET

Izvučene skupine turnira registriranih klubova NSKŽ-a te turnira gradskih četvrti i mjesnih odbora