1C° Duga Resa

1C° Ogulin

0C° Ozalj

0C° Slunj

SLOVO ZAKONA Pravnici su zgroženi kaznom koju je dobio Igor Poljak iz Rijeke jer je skinuo masku. Nakon što smo objavili priču Vlada najavljuje blaže kazne za tvrtke Mora platiti 30.500 kuna zbog maske: 'Mogli su ga opomenuti, ovako pile granu na kojoj sjede' Cibona je potpisala novo pojačanje! Radi se o iskusnom centru Darku Planiniću (30) koji je potpisao do kraja ove sezone. Planinić, inače redoviti hrvatski reprezentativac, već je ranije igrao u Ciboni, a bio je u 'vukovima' i one godine kada su osvojili posljednu titulu regionalnog prvenstva. Sudjelovao je i na Olimpijskim igrama u Riju, a od tad je nastupao u Baskoniji, Gran Canariji, Sassariju da bi nakon toga dominirao u poljskom i rumunjskom prvenstvu. Nedavno je odigrao i nekoliko utakmica za Zadar s kojim je imao otvoren ugovor, a naposljetku je završio u Ciboni. Ovo je rješenje za Velićevu momčad nakon što su sporazumno raskinuli ugovor s centrom Kristijanom Krajinom. Na poziciji centra sad imaju tri kvalitetne 'petice': Filipa Bundovića, Matu Vucića i Planinića. Cibona je potpisala Planinića Ma kakav umor, mlada smo momčad! Žao mi je jer mislim da smo zaslužili i više od od boda, ali igrom moram biti zadovoljan, kaže Rožman. Prvo mjesto sada samo znači da smo na dobrom putu, rekao je Bjelica Rožman: Mi u Rijeci igračima smo - zabranili umor! Bjelica: Zaokružili smo odlični tjedan Anonimna žena bila je presretna kada je na internetu pronašla svoju 'buduću' vjenčanicu. Sliku svoje 'buduće' vjenčanice postavila je na Facebooku, ali zadivljujuća činjenica je ta da ta žena nije ni zaručena 'Očajna udavača': Kritizirali je jer se hvali vjenčanicom, a još nema ni svadbe ni mladoženje

Ogulinci u Puli ‘razmontirali’ domaću Arenu, Karlovac II upisao domaći poraz od Gospića

U pobjedi Ogulina David Stipetić je postigao 9, a u porazu Karlovčana Luka Baršić 8 pogodaka.

KARLOVAC – U današnjim utakmicama 3. kola Druge hrvatske lige Zapad rukometaši Ogulina u Puli su pobijedili Arenu 29:16, a Karlovac II je u Sportskoj dvorani poražen od Gospića rezultatom 41:33.

Ogulinci su u Puli domaćinu očitali lekciju iz svih segmenata rukometne igre. Od početka su se postavili autoritativno, odigrali vrhunsku obranu, imali odličnu podršku vratara i potpuno zasluženo ubilježili uvjerljivu pobjedu nad ekipom koja je u prošloj prekinutoj sezoni bila najbolja u ovom rangu natjecanja.

Puljani su držali kakav-takav rezultatski priključak do 15. minute i rezultata 8:6. Onda su igrači trenera Tihomira Kosanovića napravili seriju 5:1, odvojili se na 13:7 i na odmor otišli s vodstvom 15:9. Sa sjajnom igrom u obrani Ogulinci su nastavili i u drugom poluvremenu. U prvih petnaest minuta nastavka limitirali su domaćina na samo tri postignuta pogotka i podigli prednost na velikih 23:12. Ostatak utakmice odigrali su u istom visokom ritmu i na koncu došli do uvjerljivih +13.

David Stipetić predvodio je strijelce ogulinske momčadi s 9 pogodaka, Turković je dao 5, Gaši 4, Puškarić, Marko Poljak i Porubić 3, a Andrija Poljak 2 gola.

Fizički moćniji Gospićani nezaustavljivi za mlade Karlovčane

Mladi Karlovčani odigrali su solidnu utakmicu protiv Gospićana, ali gosti su slavili zahvaljujući iskustvu i fizičkoj premoći. Igrači trenera Dragomira Požege napadački su odigrali vrlo dobro, no u obrani se nisu mogli nositi s fizički puno jačim gostima, koji su ‘na mišiće’ rješavali svoje napada i dolazili do pogodaka.

Gospićani su se u 10. minuti odvojili na 7:3, a Karlovčani su uzvratili serijom 3:1 i smanjenjem rezultata na 8:6. Kako je poluvrijeme odmicalo, gosti su dizali prednost, mladi karlovački igrači imali su i dosta tehničkih pogrešaka, pa je u završnici prvog dijela na semaforu stajalo 18:11. Zadnjih nekoliko minuta prvog poluvremena pripalo je Karlovčanima, koji su smanjili i na odmor otišli s -6 (14:20). Iskusni Gospićani u nastavku su povećali prednost na +10 (25:15), u potpunosti kontrolirali utakmicu i držali stečenu prednost, a Karlovčani su u završnici uspjeli ublažiti poraz.

Luka Baršić s 8 pogodaka bio je prvi strijelac domaće ekipe, Grčić je dao 5, Boka, Raužan i Šalković po 4, Balen i Kojčin po 3, a Benić i Dujmić po 1 gol.

Podsjetimo, jučer su rukometaši Dubovca-Gaze u Sportskoj dvorani izgubili od momčadi 28. aprila rezultatom 29:25.

Nakon 3. kola Ogulin je drugoplasiran sa 4 boda, koliko ima i vodeći Rovinj, Karlovac II je peti s 2, a Dubovac-Gaza na posljednjem 9. mjestu bez bodova. U sljedećem kolu Ogulinci su slobodni, Karlovac II gostuje u Puli kod Verude, a Dubovac-Gaza je gost Gospića.

Korana slavila u Poreču, Kupa osvojila prve ovosezonske bodove, Klek poražen na Plitvicama