5C° Karlovac

4C° Duga Resa

3C° Ogulin

5C° Ozalj

Ogulinci u Rijeci nastavili pobjednički niz, i dalje zaostaju bod za vodećom pulskom Arenom

Mihael Kosanović i Luka Turković bili su najefikasniji u ogulinskom sastavu s po 6 pogodaka.

Rukometaši Ogulina večeras su u Rijeci nastavili pobjednički niz u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. U utakmici 12. kola nadigrali su domaću momčad Zameta II rezultatom 30:26.

Sastav trenera Kosanovića opravdao je status favorita i došao do desete ovosezonske pobjede, kojom je nastavio utrku s vodećom pulskom Arenom za naslovom prvaka. Riječani su jako dobro parirali sve do završnice prvog dijela. U 22. minuti čak su imali i minimalno vodstvo (12:11), no serijom 6:1 Ogulinci su preokrenuli i otišli na odmor s vodstvom 17:14. S tri uzastopna pogotka između 35. i 39. minute ogulinski su rukometaši podigli prednost na +6 (22:16) i usmjerili susret u potpunosti na svoju stranu. U 50. minuti imali su i vodstvo od 8 golova viška, a domaćin je u završnici samo ublažio poraz.

Kosanović i Turković s po 6 pogodaka predvodili su ogulinske strijelce, Gašparović i Andrija Poljak su dali po 5, Cipek 3, Marko Poljak i Puškarić po 2, a Mihelić 1 gol.

Jučer je u gradskom dvoboju Dubovac-Gaza bila bolja od Karlovca II rezultatom 35:28. Nakon 12. kola Ogulinci su ostali drugoplasirani s 20 bodova, jednim manje od pulske Arene, Dubovac-Gaza je treća sa 16, a Karlovac II četvrti sa 14 bodova. U derbiju sljedećeg kola Ogulin dočekuje Dubovac-Gazu, a Karlovac II gostuje kod momčadi Buja 53.

ODBOJKA

‘Kelteksice’ ispisale povijest: Ponovo nadigrale vukovarsku Ennu i po prvi puta ušle u polufinale Kupa Snježane Ušić!