15C° Duga Resa

13C° Ogulin

17C° Ozalj

13C° Slunj

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Drago Gabrić zabio je četiri gola u 5-0 pobjedi Zagore iz Unešića u utakmici Treće HNL Jug protiv OSK-a iz Otoka. Prvi gol zabio je u petoj minuti, a već u 25. došao je do drugog. Hat-trick je postigao u 58. minuti, a u 78. minuti je zabio i četvrti. Željko Sablić zaključio je priču golom u sudačkoj nadoknadi. Gabrić danas slavi 35. rođendan. Gabrić je za A selekciju hrvatske reprezentacije skupio pet utakmica. Debitirao je 14. studenog 2011. u prijateljskoj utakmici protiv Lihtenštajna (5-0) u Vinkovcima. Jedini gol zabio je u 2-0 pobjedi nad Walesom, također u prijateljskoj utakmici. Ma kakva mirovina: Gabrić dao četiri komada u Trećoj HNL Jug Pjevačica se tijekom emisije pojavila u nekoliko različitih kombinacija uz razne frizure no, outfit s neobičnim šeširom se definitivno najviše istaknuo Šuput šokirala outfitom u prvoj epizodi 'Supertalenta', na glavi nosila šeširić s dugačkim perjem Čak 77 posto glasača odobrilo je pobačaj do 12. tjedna trudnoće. Ženama koje pobace dosad su prijetile tri godine zatvora, a onima koji izvrše zahvat dvostruko više Povijesni referendum: Država poznata po snažnoj katoličkoj tradiciji legalizirala pobačaj Napoli je i dalje jedina momčad Serie A koja se može pohvaliti savršenim učinkom na startu nove sezone. Momčad Luciana Spallettija igra fantastično ove sezone, a do šest pobjeda je stigla uz briljantnu gol razliku 16-2. U 6. kolu Napoli je na stadionu Diega Armanda Maradone pobijedio Cagliari 2-0 i time ostvario šestu pobjedu koja ga je vratila na vrh ljestvice. U 11. minuti goste sa Sardinije je probio Osimhen, dok je u 57. minuti Insigne realizirao jedanaesterac za mirnu i rutinsku pobjedu Napolija. Cagliari je i dalje bez pobjede te na pretposljednjem mjestu ljestvice, a ovo 6. kolo bit će zaokruženo u ponedjeljak utakmicom Venezije i Torina. Pa tko ga može zaustaviti? Sjajni Napoli ima šest od šest!

Sport KUGLANJE Podijeli

Ogulinke bolje od Ozaljčanki i u drugom ovosezonskom županijskom ogledu

Branka Neralić s 575 oborenih čunjeva bila je najraspoloženija u pobjedničkoj ekipi.

OZALJ – Kuglačicama Ogulina pripao je i drugi ovosezonski županijski ogled Druge hrvatske lige Zapad. Danas su na kuglani Azelija, u susretu 9. kola, nadigrale domaću Kupu rezultatom 6:2.

Ogulinke su u jesenskom dijelu sezone na kuglani Klek slavile rezultatom 6.5:1.5, a i danas su bile bolje od Ozaljčanki. Oborile su ukupno 3.184 čunja, 127 više od domaćih igračica. Poene za pobjedničku ekipu osvojile su Venesa Bogdanović (567), Barbara Žilić (525), Branka Neralić (575) i Ivanka Rebrović (533), a za poraženu Elvira Kranjčec (498) i Irena Božičević (546).

Nakon 9. kola Ogulin je ostao na 3. mjestu sa 14 bodova, jednim manje od vodećeg Vrbovskog, a Kupa je pala na 5. poziciju s 8 bodova. U sljedećem kolu Ogulinke u derbiju dočekuju drugoplasirane Plitvičanke, a Ozaljčanke gostuju kod posljednjeplasirane Gacke.

Željezničar i dalje maksimalan, Obrtnik preokretom do pobjede nad Mostanjem 1949