8C° Ozalj

8C° Slunj

Ogulinski rukometaši upisali domaći poraz od 28. Aprila

Najraspoloženiji u domaćem sastavu bio je David Stipetić s 12 pogodaka.

OGULIN – Rukometaši Ogulina večeras su u Sportskoj dvorani, u utakmici 5. kola Druge hrvatske lige Zapad, poraženi od momčadi 28. Aprila iz Kaštelira rezultatom 27:25.

Ušao je trener Dragičević u večerašnju utakmicu bez Gašija i Puškarića, u prvom dijelu prvog poluvremena ostao je bez još dvojice igrača. Andrija Poljak se ozlijedio, a Filip Gašparović zaradio je crveni karton. Tako desetkovani, Ogulinci su većim dijelom susreta parirali gostima, no u završnici dvoboja napravili su nekoliko tehničkih pogrešaka koje su ih stajale poraza.

Od samog početka domaći su vodili s jednim do dva pogotka viška, a gosti su do prve prednosti stigli u 22. minuti (11:10). S tri uzastopna pogotka Ogulinci su ponovo preuzeli vodstvo (13:11), ali sama završnica prvog dijela pripada gostima, koji do odmora poravnavaju na 13:13. U prvih desetak minuta nastavka momčadi su se smjenjivale u minimalnom vodstvu, a onda je 28. April u 40. minuti stigao do +3 (20:17). Još jednom su domaći smogli snage za preokret. Nanizali su četiri pogotka i preokrenuli na (21:20), ali nakon toga su zaredali s greškama, što su gosti iskoristili, zabili pet pogodaka u seriji (25:21) i prelomili susret u svoju korist.

Prvo ime ogulinskog sastava bio je David Stipetić s 12 pogodaka, Porubić je dao 3, Brozović, Turković, Marko Poljak i Gašparović po 2, a Matijašić i Andrija Poljak po 1 gol.

Podsjetimo, momčad Dubovca-Gaze je još u srijedu slavila nad Verudom 35:21, a Karlovac II sutra dočekuje Rovinj.

Karlovac II ubilježio uvjerljiv poraz u Rijeci od Zameta II: Požegina momčad jako pala u drugom poluvremenu