-2C° Ozalj

-2C° Slunj

Oslabljene mlade ‘Kelteksice’ glatko u Zagrebu poražene od Mladosti III

Trenerica Belobaba na raspolaganju nije imala pet bitnih igračica – Milovanović, Grubešić, Svilar, Vladić i Šolić.

Odbojkašice Kelteksa II danas su u Zagrebu doživjele drugi ovosezonski poraz u Prvoj B hrvatskoj ligi Sjever. U utakmici 9. kola izgubile su od domaće ekipe Mladosti III rezultatom 3:0 u setovima (25:19, 25:15, 25:15).

Napisali smo u najavi da bi mlade Karlovčanke mogle doći do novog prvenstvenog slavlja jer treća ekipa ‘mladostašica’ do ovog je kola imala samo dvije pobjede. Međutim, trenerica Belobaba danas na raspolaganju nije imala pet vrlo bitnih igračica, koje su s prvom ekipom otputovale u Vukovar – Milovanović, Grubešić, Svilar, Vladić i prvu tehničarku Šolić. U tako okrnjenom sastavu Karlovčanke nisu odigrale loše, ali imale su velikih problema u napadačkom dijelu igre, u kojem su vrlo teško probijale visok blok Zagrepčanki.

Do sredine prvog seta mlade su se ‘Kelteksice’ još nekako držale i parirale ‘mladostašicama’, ali onda su pale u igri. Domaće su taj prvi set riješile u svoju korist s 25:19, što je dodatno demoraliziralo naše igračice. U nastavku susreta Zagrepčanke su dominirale i glatko, s dvaput po 25:15, došle do sva tri boda.

Ako trećeplasirana Petrinja nu gostima ne iznenadi vodeću Veliku Goricu, Kelteks II će, unatoč ovom porazu, ostati na 2. mjestu ljestvice s 19 bodova.U sljedećem kolu dočekuje zagrebački Dinamo II.