12C° Karlovac

12C° Duga Resa

12C° Ogulin

12C° Ozalj

Sada već bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić zabio je pogodak za Sevillu u gostujućoj pobjedi 3-1 protiv Cadiza. Bio je to drugi Rakitićev nastup nakon povratka u andaluzijsku momčad. U prvom susretu je izborio penal u porazu od Bayerna u Superkupu (1-2), a u nedjelju je bio strijelac u pobjedi protiv Cadiza. Domaćin je poveo u 48. minuti golom Salvija, no Sevilla je okrenula rezultat s tri gola u nizu. Izjednačio je Luuk de Jong u 66. minuti, goste je u vodstvo doveo Munir u 90. minuti, a pobjedu je potvrdio Rakitić golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Bio je to njegov 35. pogodak u 151 nastupu za Sevillu čiji je dres nosio od 2011. do 2014. Za Sevillu je ovo bila prva utakmica u Primeri ove sezone, dok je Cadiz upisao drugi poraz u tri kola. Rakitić zabio u pobjedi Seville! Fanovi koji su počeli dijeliti tu teoriju tvrde da ju je zamijenila njezina dvojnica, glumica Melissa Vandella. Govorili su kako su razlike između prave Avril i Melisse i više nego očite Bizarna teorija: 'Avril Lavigne je godinama mrtva, ima dvojnicu' Joonglaa Star je dobio prvu pobjednicu! Radi se o Kayi Solo, koja je oduševila publiku. Na pobjedi joj je čestitala hrvatska youtuberica Xniks2x, kojoj je JoomBoosov show prije dvije godine otvorio brojna vrata Hrvatska youtuberica osvojila Sloveniju: Pjevala je u finalu njihovog showa Joonglaa Star Sjajni Mađar Adam Gyurcso igra u odličnoj formi, večeras je praktično sam riješio pitanje pobjednika, no ubrzo će čelnici Hajduka morati donijeti odluku što s njim, jer je ušao u zadnju godinu ugovora... Apsurd! Gyurcso sada dominira, a mogao bi otići besplatno...