Pada, pada bijeli snijeg
I u idućem tjednu očekuju nas pravi minusi, pogotovo u jutarnjim satima
Snijeg je pao na karlovačkom području.
No, ima ga i u Gorskom Kotaru, Lici, unutrašnjosti Dalmacije te u Osijeku i Vukovaru.
Ogromne pahulje kao iz božićnih filmova iznenadile su mnoge iako je još početkom tjedna najavljivan.
Iz DHMZ-a najavljuju kako bi ga se do večeri moglo nakupiti i do 10 cm na tlu. Došlo je do pada temperature ispod nule pa je izvjesno da se ovoga puta ipak malo duže zadrži nego prva dva puta kada je padao ove zime i odmah se otopio. Meteorolozi kažu, bit će sniježno i do sredine drugoga tjedna.