12C° Ozalj

Pamićev debi na klupi Karlovca donio remi sa Zagorcem

Rezultat 3:3, a minutu prije kraja domaćini su zabili za izjednačenje

Debi na klupi NK Karlovca ili povratak nakon desetljeća Igora Pamića kao trenera, donio je remi u današnjem susretu Karlovčana s krapinskim Zagorcem.

Rezultat 3:3 s prvoplasiranom momčadi na ljestvici 3. HNL Središte značio je dobru utakmicu, a da će biti akcije, dovoljno govori to što su u prvih 15 minuta utakmice pala 3 gola.

Gosti su poveli već u 4. minuti, domaćini preko Zvonka Pamića izjednačili nakon 5 minuta, a ubrzo je uslijedio autogol Knezovića i 2:1 za Zagorec. Tri minute prije kraja poluvremena Karlovčani su uspjeli izjednačiti pogotkom Marinića i na odmor otići izjednačeni.
Drugo poluvrijeme opet je najprije donijelo gol gostiju – strijelac je bio Pelko u 67. minuti, a Karlovčani su “zapinjali” da bi im se sreća i znanje osmijehnuli minutu prije kraja. Cahani je donio zgoditak za izjednačenje pa je sraz s prvom momčadi 3. HNL Središte završio bodom koji ostaje uz Koranu.