Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    7C° Karlovac

  • weather-image

    7C° Duga Resa

  • weather-image

    10C° Ogulin

  • weather-image

    7C° Ozalj

  • weather-image

    2C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

‘Pande’ ukupni pobjednici 16. međunarodnog turnira Sv. Nikola u Dugoj Resi

Gabrijela Fehervari iz Banije Pandas proglašena je najboljom kadetkinjom, a Leonardo Obrovac iz Duge Rese najuspješnijim mlađim kadetom turnira.

DUGA RESA – Borci Taekwondo kluba Banija Pandas iz Karlovca ukupni su pobjednici 16. međunarodnog turnira Sveti Nikola održanog u Dugoj Resi u organizaciji Taekwondo kluba Duga Resa.

Domaći borci bili su drugoplasirani u ukupnom poretku i trećeplasirani kod mlađih kadeta, Banija Pandas je bila najbolja kod kadeta i kadetkinja, karlovačka Prana kod mlađih kadetkinja, a Karlovac trećeplasirani kod mlađih kadetkinja i kadeta. Gabrijela Fehervari iz Banije Pandas proglašena je najboljom kadetkinjom, a Leonardo Obrovac iz Duge Rese najuspješnijim mlađim kadetom turnira.

Zlatnim odličjima okitili su se Mihael Trnokop (mlađi kadeti do 30 kg – 1 pobjeda), Lara Tuškan (mlađe kadetkinje do 30 kg – 2 pobjede) i Ema Brnardić (mlađe kadetkinje do 36 kg – 3 pobjede) iz Prane, Antonio Šnajder (mlađi kadeti do 33 kg – 3 pobjede), Valentina Manojlović (mlađe kadetkinje do 27 kg – 2 pobjede) i Marija Krznarić (kadetkinje preko 59 kg – 1 pobjeda) iz Ogulina, Leonardo Obrovac (mlađi kadeti do 36 kg – 4 pobjede), Dominik Aršulić (kadeti do 61 kg – 1 pobjeda) i Tea Trupković (kadetkinje do 47 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje do 39 kg – 1 pobjeda) i Martin Štefanac (kadeti do 49 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca, Antonija Šiljevinac (mlađe kadetkinje do 47 kg – 2 pobjede) i Luka Marković Ficko (kadeti do 65 kg – 2 pobjede) iz Ozlja te Lucio Matuzić (kadeti do 37 kg – 2 pobjede), Jan Mašinović (kadeti preko 65 kg – bez konkurencije), Gabrijela Fehervari (kadetkinje do 44 kg – 3 pobjede) i Aleksandra Macut (kadetkinje do 59 kg – 1 pobjeda) iz Banije Pandas.

Srebrne medalje osvojili su Marko Mesić (mlađi kadeti do 27 kg – 2 pobjede), Ivan Latković (kadeti do 61 kg – 1 pobjeda) i Mia Šnajder (kadetkinje do 59 kg – bez pobjede) iz Banije Pandas, Jakov Bogović (mlađi kadeti do 36 kg – 2 pobjede) iz Ozlja, Nela Trupković (mlađe kadetkinje do 30 kg – bez pobjede) i Ana Polović (mlađe kadetkinje do 36 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, Ester Mržljak (mlađe kadetkinje do 33 kg – 1 pobjeda), Đorđe Bunčić (kadeti do 49 kg – 1 pobjeda) i Leona Grubiša (kadetkinje do 41 kg – 1 pobjeda) iz Karlovca te Ivan Luketić (kadeti do 41 kg – bez pobjede) iz Ogulina, dok se do brončanih dolazilo mahom bez pobjeda, a pripale su Patriku Čoliću (mlađi kadeti do 27 kg – bez pobjede), Karlu Klariću (mlađi kadeti do 27 kg – bez pobjede), Marku Fičku (mlađi kadeti do 33 kg – bez pobjede), Oscaru Kovačiću (mlađi kadeti do 47 kg – 1 pobjeda), Tei Trupković (mlađe kadetkinje do 33 kg – bez pobjede), Nikolini Hrebac (mlađe kadetkinje do 36 kg – bez pobjede), Ivoni Ferenac (mlađe kadetkinje do 43 kg – bez pobjede) i Lirijani Jakšić (kadetkinje do 41 kg – bez pobjede) iz Banije Pandas, Marcelu Dasoviću (mlađi kadeti do 43 kg – bez pobjede) iz Ozlja, Stelli Mržljak (mlađe kadetkinje do 36 kg – bez pobjede), Josipi Korenić (mlađe kadetkinje do 43 kg – bez pobjede), Tini Franjković (mlađe kadetkinje preko 51 kg – bez pobjede) i Vanessi Bosilj (kadetkinje do 41 kg – bez pobjede) iz Karlovca te Josipu Šnajderu (kadeti do 49 kg – bez pobjede) iz Ogulina.

Na natjecanju je nastupilo 120 boraca iz 20 klubova iz tri države.

Pročitajte i ovo

STRELJAŠTVO

Strijelci karlovačkog Policajca završili polusezonu na 3. mjestu Prve hrvatske lige u disciplini zračni pištolj