-3C° Ozalj

-4C° Slunj

Sport ATLETIKA Podijeli

Paula Bajt slavila na 200 metara za mlađe kadetkinje na mitingu u Rijeci, Neralić i Nikolić brončani

Neralić je osvojio 3. mjesto u utrci na 300 metara za seniore, a Nikolić na 800 metara za seniorke.

Paula Bajt, Hrvoje Neralić i Ida Nikolić, članovi Atletskog kluba Karlovac, osvojili su zlatnu i dvije brončane medalju na mitingu održanom jučer u Rijeci, na kojem je nastupilo 156 atletičara iz 16 klubova iz Hrvatske i Slovenije.

Bajt je pobijedila u utrci mlađih kadetkinja na 200 metara, u konkurenciji 11 natjecateljica, s vremenom 27.27, 82 stotinke ispred Lucije Mikulić iz Grobnika, odnosno sekundu i 34 stotinke ispred trećeplasirane Zare Mateljan iz riječkog Kvarnera. Neralić je ciljem prošao kao trećeplasirani u utrci seniora na 300 metara s rezultatom 36.86, iza Janka Kišaka iz varaždinske Slobode (36.01) i Lovre Rosandića iz zagrebačkog Dinama Zrinjevca (36.56). A Nikolić je brončana bila u utrci na 800 metara za seniorke, u kojoj su nastupile samo četiri atletičarke, iza Tine Šmid i Elene Ban iz riječkog Kvarnera, a ispred klupske kolegice Nike Jagodić.

Lea Novković i Irina Vidiček Ljubojević bile su četvrta i peta na 300 metara za seniorke, u konkurenciji 17 atletičarki, na 800 metara za seniore, među 18 atletičara, Andrej Belčić je zauzeo šesto, a Matko Belčić 11. mjesto, a Hela Rakamarić nije završila utrku na 1500 metara za seniorke.

ODBOJKA

Ipak bez čuda u Zagrebu: ‘Mladostašice’ odigrale jako dobru utakmicu, glatko nadigrale ‘Kelteksice’ i prošle u finale Kupa