1C° Duga Resa

1C° Ogulin

0C° Ozalj

0C° Slunj

Cibona je potpisala novo pojačanje! Radi se o iskusnom centru Darku Planiniću (30) koji je potpisao do kraja ove sezone. Planinić, inače redoviti hrvatski reprezentativac, već je ranije igrao u Ciboni, a bio je u 'vukovima' i one godine kada su osvojili posljednu titulu regionalnog prvenstva. Sudjelovao je i na Olimpijskim igrama u Riju, a od tad je nastupao u Baskoniji, Gran Canariji, Sassariju da bi nakon toga dominirao u poljskom i rumunjskom prvenstvu. Nedavno je odigrao i nekoliko utakmica za Zadar s kojim je imao otvoren ugovor, a naposljetku je završio u Ciboni. Ovo je rješenje za Velićevu momčad nakon što su sporazumno raskinuli ugovor s centrom Kristijanom Krajinom. Na poziciji centra sad imaju tri kvalitetne 'petice': Filipa Bundovića, Matu Vucića i Planinića. Cibona je potpisala Planinića Ma kakav umor, mlada smo momčad! Žao mi je jer mislim da smo zaslužili i više od od boda, ali igrom moram biti zadovoljan, kaže Rožman. Prvo mjesto sada samo znači da smo na dobrom putu, rekao je Bjelica Rožman: Mi u Rijeci igračima smo - zabranili umor! Bjelica: Zaokružili smo odlični tjedan Anonimna žena bila je presretna kada je na internetu pronašla svoju 'buduću' vjenčanicu. Sliku svoje 'buduće' vjenčanice postavila je na Facebooku, ali zadivljujuća činjenica je ta da ta žena nije ni zaručena 'Očajna udavača': Kritizirali je jer se hvali vjenčanicom, a još nema ni svadbe ni mladoženje Jesen uz serijale 24sata oriđiđi produkcije donosi vam pregršt zabave, a sad i novi mobitel Samsung Galaxy Note10+. Ostavi komentar ispod bilo koje epizode 'Firme' na YouTube kanalu 24sata uz hashtag #alijatovolim Najbolji komentar ispod serijala 'Firma' osvaja mobitel! Igramo se do sutra - zato brzo na naš YT

Sport KARATE Podijeli

Petra Stojković se okitila broncom u kategoriji mlađih seniorki na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci

Jedina karlovačka osvajačica medalje poražena je u polufinalu od kasnije osvajačice zlata Laure Fučik iz riječke Delte.

Petra Stojković, članica Karate kluba Karlovca 1969, osvojila je brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore održanom proteklog vikenda u Rijeci.

Stojković je nastupila u kategoriji mlađih seniorki do 61 kg i u četvrtfinalu pobijedila Lunu Weismann iz Bregane. U polufinalu je poražena od Laure Fučik iz riječke Delte, kasnije osvajačice zlata, i izborila jedino odličje za karlovački klub.

Od ostalih predstavnika Karlovca 1969 najbliže medalji bio je Aleksandar Malobabić kod juniora do 76 kg. Poražen je u prvom krugu od kasnijeg osvajača zlata pa je dobio priliku doći do odličja kroz repasaž. U njemu je prvo ostvario pobjedu, ali u borbi za broncu protiv Leona Pendića iz Kastva je izgubio i ostao bez medalje.

Gabriel Palajsa je kod mlađih seniora do 84 kg poražen u prvom krugu, Augustin Moškun je kod juniora do 76 kg u prvom krugu bio slobodan pa upisao poraz u četvrtfinalu, Sven Spahija je u kategoriji kadeta do 63 kg u prvom krugu izgubio od kasnijeg finalista, no u repasažu je upisao poraz pa nije ušao u borbu za odličje, a Luka Basar je kod kadeta do 70 kg zaustavljen u prvom krugu.

Korana slavila u Poreču, Kupa osvojila prve ovosezonske bodove, Klek poražen na Plitvicama