Radio Mrežnica
POLICIJA Podijeli

Pijani recidivist galamio na građane u javnom prijevozu, za uzvrat dobio kaznu od 1000 eura

U žurnom postupku nadležni sud je prihvatio izricanje kazne od 1000 eura

Pijani 43-godišnjak jučer je u jednom od putničkih autobusa galamio i vikao na vozača i putnike, a kako mu to nije prvi prekršaj iz džepa će morati izvaditi 1000 eura.

Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijski službenici su utvrdili da je pod utjecajem alkohola od 1,60 promila na naplatnoj postaji u Karlovcu vikao i galamio na vozača autobusa i putnike i izazvao kod njih osjećaj uznemirenosti i nelagode.

Kako je osumnjičeni već više puta prijavljivan kao počinitelj prekršaja narušavanja javnog reda i mira, u žurnom postupku je uz optužni prijedlog doveden danas na nadležni sud. Zatraženo je izricanje novčane kazne od 1000 eura, a što je nadležni sud i prihvatio.

Također, policajci su proveli kriminalističko istraživanje nad 67-godišnjakinjom zbog sumnje u krađu, a ženu se sumnjiči da je iz trgovine u Novom Centru ukrala razne kozmetičke artikle u vrijednosti od 227 eura.

Protiv osumnjičene Općinskom državnom odvjetništvu u Karlovcu bit će podneseno Posebno izvješće kao dopuna kaznene prijave.

(Autor: Tonko Tomičić)

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više